Klik op een van de kerken hieronder voor het live beluisteren van de kerkradio of kerk TV

Kruiskerk (GKv)
Valckeniersweg 3, 8433 JA Haulerwijk
de Bining (PKN)
Kerkstraat 13, 8433 LH Haulerwijk

Terugluisteren van voorgaande erediensten

We zoeken rust …  
7 augustus – 9.30 uur
br. Fokko Koning
Schriftlezing: Psalm 62

Wie is welkom in Gods tent?
7 augustus – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: 2 Samuël 6: 1-19; Matteüs 7: 21-29

Engelen overal!
31 juli – 9.30 uur
ds Roel Sietsma, Marum
Schriftlezing: 2 Koningen 6: 8-23

Gij zult genieten
24 juli – 9.30 uur
ds. P. Groen
Gezamenlijke dienst PKN/GKv
Schriftlezing: Prediker 9: 1 – 12

Oorlog en vrede
17 juli – 9.30 uur
ds Tiemen Dijkema, IJlst
Schriftlezing: 1 Koningen 16: 8-35

Een nutteloze slaaf wordt dankzij God een geliefde broeder 
(het begin en het einde van de slavernij)

10 juli – 9.30 uur
br. Folkert Folkerts
Schriftlezing: Filemon (vs 1-25)

Hoe ben jij een Onesimus?
3 juli – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Kolossenzen 3: 22 – 4: 9; Brief aan Filemon.

Johannes de Heer zangavond

Voor wie: Voor iedereen die van zingen houdt

Geflitst of uitgewist?
Viering van het Heilig Avondmaal
19 juni – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Gezamenlijke dienst
Schriftlezing: Kolossenzen 1: 24 – 2: 15

Hoe bereid jij je voor?
12 juni – 9.30 uur
Willem Schaaij
Schriftlezing: Romeinen 5:12-21; Ezechiel 29:6-7

De Geest spreekt je moedertaal
5 juni – 9.30 uur
Gezamenlijke dienst PKN/GKv
ds Bart Dubbing
Schriftlezing: Handelingen 2:1-13

Het Lam neemt bij zijn hemelvaart Gods boekrol in ontvangst
Zondag 29 mei – 9.30 uur
Gezamenlijke dienst PKN/GKv
br Kor van der Meer
Schriftlezing: Openbaring 4 en 5

Zegenend opgevaren naar de hemel
Donderdag 26 mei – 9.30 uur
Gezamenlijke dienst PKN/GKv
Ds T. Havinga
Schriftlezing:  Hand.1:1-11: Lukas 24:50-53

Controleer je oliepeil
Zondag 22 mei – 9.30 uur
ds. Jan Jongsma
Schriftlezing: Mattheus 25:1-13

Je bent waardevol!
Zondag 15 mei – 9.30 uur
Schriftlezing: 1 Petrus 3:14-21; Jesaja 43:1-4

De Zeven van je Leven
Zondag 15 mei – 9.30 uur
ds Elverdink
Schriftlezing: Johannes 21: 1 -14

Vader, laat hen één zijn.
Zondag 24 april – 9.30 uur
Interkerkelijke dienst EGRH, PKN, GKv
Voorganger is Arend Kroes
Schriftlezing: Johannes 17 (Vanaf vers 13)

Naar Jezus kijken en luisteren geeft redding
Zondag 1 mei – 9.30 uur
ds Tom Waalewijn
Schriftlezing: Jesaja 53:1-11a; Johannes 12:37-50

Vader, laat hen één zijn.
Zondag 24 april – 9.30 uur
Interkerkelijke dienst EGRH, PKN, GKv
Voorganger is Arend Kroes
Schriftlezing: Johannes 17 (Vanaf vers 13)

Jezus leeft!
‘eerste Paasdag’
Zondag 17 april – 09.30 uur
Br Arjen van der Vaart
Schriftlezing: Johannes 20: 1-18
Na de dienst was er een gezamenlijke Paasbrunch.

Geheel onschuldig en toch ongebroken het graf in
‘stille zaterdag’
Zaterdag 16 april – 19.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Jesaja 53: 8-11; Johannes 19: 31-42

Opname was niet opgeslagen helaas.

Het is volbracht!
‘goede vrijdag’
Vrijdag 15 april – 19.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Psalm 22: 15-27; Johannes 19: 23-30
We verlaten in stilte de kerk

Toon mijn liefde
‘witte donderdag’
Donderdag 14 april – 19.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Johannes 13: 1-17
Met viering van het avondmaal

Zonder ons, maar voor ons –
zo ging Hij

Zondag 10 april – 14.00 uur
Br Fokko Koning
Schriftlezing: Marcus 14: 32-42

Jezus gaat als de beloofde Koning Jeruzalem binnen!
Zondag 10 april – 09.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Johannes 11: 45 – 12: 19

Hardliner’ of ‘softie’
Zondag 3 april – 14.00 uur
ds Geert Bruinsma, Sneek
Schriftlezing: Lucas 13: 1 – 9

Verantwoordelijk voor elkaar
Zondag 3 april – 09.30 uur
Annie Jansma/Willem Schaaij
Schriftlezing: Leviticus 20:7-26, zondag 31

Calimero
Aanpaste dienst
Zondag 27 maart – 14.00 uur
br. Wopke van der Ploeg.
Schriftlezing: Mattheus 5 vers 1 tot 6

De Kerk=Gods werk
Zondag 27 maart – 09.30 uur
br Piet Staat
Schriftlezing: Filippenzen 1 :1 -11

Heer geef vrede!
Vesperdienst
Zondag 13 maart – 19.00 uur
Schriftlezing: Romeinen 8:18-39, Habakuk 3: 17-19

Mooi om te geven
SKG dienst – gezamenlijk dienst 
GKv/PKN
Zondag 20 maart – 09.30 uur
br A. van der Vaart
Schriftlezing: Filippenzen 4 vers 4-9

Handen af van het evangelie van genade!
Zondag 13 maart – 14.00 uur
Br. Fokko Koning
Schriftlezing: Galaten 1: 1-12

Themadienst
2e 40-dagentijd

Zondag 13 maart – 9.30 uur
Arjen van der Vaart,

Biddag voor gewas en arbeid
Zondag 9 maart – 19.30 uur
ds. T. Havinga

Jezus, overwinnaar!
Zondag 6 maart – 14.00 uur
Kandidaat P. Zuidema
Schriftlezing: Marcus 1: 1 t/m 15

Maaltijd van vrede door vergeving
Viering HA; 1e 40-dagentijd
Zondag 6 maart – 9.30 uur
ds. J. Janssen
Schriftlezing: Psalm 103

Dan zullen jullie werkelijk rust vinden
Zondag 20 februari – 14.00 uur
ds. D. Mak
Schriftlezing: Matteüs 11:25-30

Levensherstel!
gezamenlijke dienst

Zondag 20 februari – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Lucas 3: 15-20; Lucas 7: 11-23.

Tohoewabohoe
aangepaste dienst
Zondag 20 februari – 14.00 uur
Wopke van de Ploeg

Waar het hart vol van is…
Themadienst

Zondag 20 februari – 9.30 uur
ds Piet Hulshof, Jubbega
Schriftlezing: Ezechiël 36: 22-28; Johannes 7: 37-39

In smoarrike jongkearel
Mienskiplike Fryske tsjinst
Snein13 febrewaris – 19.00 uur
Ds Geert Bruinsma, Snits
Mattéus 19: 16 oant 26

Gebed en Gehoorzaamheid in Getsemané
Viering van het Heilig Avondmaal
Zondag 13 februari – 9.30 uur
Br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Matteüs 26: 26-46
Belijdenislezing:  HC Zondag 49

Gods stempel van genade
Zondag 30 januari – 9.30 uur
ds. Tom Waalewijn, Leek
Schriftlezing: Matheus 18:21-35; Romeinen 12: 1-2

Wandel vanuit je identiteit
Zondag 30 januari – 9.30 uur
br Willem Schaaij
Schriftlezing: Psalm 121

Als U het wilt …Gezamenlijke dienst met de PKN
Zondag 25 januari – 9.30 uur
ds. G. Olde, Smilde
Schriftlezing: 2 Koningen 5: 1- 3 en 9-1; Markus 1: 40- 4

Themadienst – Niet breken, maar verbinden!
Zondag 16 januari – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: 1 Korintiërs 12: 20-25; 1 Samuël 30: 1-25

Jezus is de brug naar de hemel
Zondag 9 januari – 9.30 uur
dhr Folkert Folkerts
Schriftlezing: Johannes 1 : 43 – 51

Omarm je identiteit
Zondag 2 januari – 9.30 uur
dhr Willem Schaaij
Schriftlezing: Psalm 42-43

Wees als christen een lichtende ster in een donkere wereld!
Gezamenlijk dienst
Oudjaarsavond 31 december – 19.30 uur
br Kor van der Meer
Schriftlezing: Filippenzen 1: 1-11 en 2: 5-18

Gezamenlijk dienst
Zondag 25 december – 9.30 uur
ds Abbink

Kerst toen en nu
Gemeentekerstfeest

Zondag 25 december – 10.00 uur
dhr Arjen van der Vaart

Vadertje Panov
(Alternatief kerstverhaal met een christelijke boodschap)
Kerstnachtdienst
Zaterdag 24 december – 21.30 uur
Met Excelsior, Just4Him Arie Piet en Tineke van der Vaart

Zie het Lam
Zondag 12 december – 9.30 uur
Ds. B. Dubbink uit Assen
Schriftlezing: Openbaring 4 en 5

Vele gaven, één Geest
Zondag 5 december – 9.30 uur
br. Piet Staat
Schriftlezing: 1 Korinthe 12

Engelen: wie zijn ze en wat doen ze?
Zondag 28 november – 14.00 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: Lucas 1: 26-38; 2e Hebreeën 1: 1-14

Wie ben ik?
Zondag 28 november – 9.30 uur
br. Willem Schaaij
Schriftlezing: Psalm 96 en Psalm 97

Zien of niet zien
Zondag 21 november – 14.00 uur
br. Folkert Folkerts
Schriftlezing: 2 Koningen 2 : 1 – 15

Herdenkingsdienst, gezamenlijk met PKN
In de hemel is geen woningnood
Zondag 21 november – 9.30 uur
zr. Ineke Baron
Schriftlezing: Johannes 13: 31-38; 14: 1-11

Bouwen doe je samen
Zondag 14 november – 14.00 uur
br. Fokko Koning
Schriftlezing: Nehemia 3: 1-3 & 33-38, Nehemia 4

Welkom in het nieuwe Jeruzalem
Heilig Avondmaal
Zondag 14 november – 9.30 uur
br. Folkert Folkerts
Schriftlezing: Openbaring 22 : 1 – 5

Hopen en baden
Zondag 7 november – 14.00 uur
br. Piet Staat
Schriftlezing: Jeremia 17 : 5 – 13

Themadienst [ Dit is mijn lichaam
Zondag 7 november – 9.30 uur
br. Kor van der Meer
Schriftlezing: 1 Korintiërs 1: 1-9 en 12: 12-27

Wees niet bezorgd, want God geeft vrede.
Woensdagavond 3 november – 19.30 uur
ds P. Groen
Schriftlezing: Matteüs 6:25-34 en Filippenzen 4:4-7  2: 24-25

Fryske Tsjinst, Kolossers 4: 5 en 6
Snein 31 oktober – 19.00 uur
Du. David de Jong, Den Ham
Skriftlêzing: 1 Keningen 18, 1-19

Mag ik ook wat van die ander vinden??!!
(omgaan met meningsverschillen in de kerk, deel 1)
Zondag 31 oktober – 9.30 uur
Ds. J.H. Soepenberg, Assen
Schriftlezing: Rom. 14:1–13a,22a

God daagt ons uit tot voorbij het uiterste
Zondag 24 oktober – 14.00 uur
Prof.ds. Kees Haak, Kampen
Schriftlezing: Lucas 16: 1-13

De naam van de HEER is een sterke toren
Zondag 24 oktober – 9.30 uur
ds. H. Engelsma, Wijnjewoude
Schriftlezing: Spreuken 18: 10-12 & Handelingen 4: 1-12

Christus krijgt wat wij verdienen en wij krijgen wat Christus verdient!
Zondag 17 oktober – 14.00 uur
ds. T. van Dijk, Smilde/Hooghalen
Schriftlezing: 2 Korintiërs 5: 17 t/m 20

De Here is mijn herder  –
Hij leidt mij
Zondag 17 oktober – 9.30 uur
Annie Jansma / Willem Schaaij
Schriftlezing: Johannes 10:1-10; Psalm 23

Gods heilige Naam
Zondag 10 oktober – 14.00 uur
dr. Anja van Harten-Tip, Assen
Schriftlezing: Ezechiël 36:22-32; 1 Petrus 4:7-19

Jezus kent maar één loser
Zondag 10 oktober – 9.30 uur
Prof.ds. Kees Haak
Schriftlezing: Psalm 73: 1-17; Johannes 5: 1-18

Voor altijd verbonden
Zondag 3 oktober – 14.00 uur
ds G. Meijer, Zuidlaren
Schriftlezing: Psalmen 136

De eeuwige God zij u een Woning,
en van onder eeuwige armen

Zondag 3 oktober – 9.30 uur
ds. T. Havinga, Beilen
Schriftlezinng Deuteronomium 33: 26-34: 5

Welcome to the family
Zondag 26 september – 14.00 uur
Gert van den Bos, Assen
Schriftlezing: Genesis 37:1-4

Als je bidt, zal Hij je geven!
Zondag 26 september – 9.30 uur
Gezamenlijke dienst
dhr Kor van der Meer
Schriftlezing Jakobus 1: 1-18 en 3: 13-18

Jezus garandeert het kerkfeest…
…alleen voor volgelingen 
Dopen van David Oldenkamp, zoon van Sieger en Jildou.
Zondag 12 september – 14.00 uur
Prof, ds. Kees Haak
Schriftlezing: 1Korinthiërs 1:18-25 & 2:1-5; Lukas 13:22-30

Dit is mijn lichaam
Zondag 19 september – 9.30 uur
Arjen van der Vaart,
Schriftlezing 1 Korinthiers 12

Het is o.k. om niet o.k. te zijn
Vesperdienst
Zondag 12 september – 19.00 uur
Schriftlezing: Psalm 43:3; Efeziërs 4:25-32; Filippenzen 4: 1-9

De Heer weet wie Hem toebehoren
Zondag 12 september – 9.30 uur
ds Willem Jagersma
Avondmaal en dopen van Marijn Jongsma, zoon van Klaas en Jannie
Schriftlezing – 2 Timotheüs 2: 14-21

Waar ben jij op gericht?
Zondag 5 september – 9.30 uur
ds. Piet Hulshof
Inzegening dhr Arjen van der Vaart tot kerkelijk medewerker.
Schriftlezing – Matteüs 6: 25-34 en 7: 7,8

Bidden leidt tot bouwen
Zondag 29 augustus – 14.00 uur
Br Fokko Koning
Schriftlezing – Nehemia 1

Kun je groeien als mens?
Zondag 29 augustus – 9.30 uur
ds Willem Jagersma
Lezingen – Spreuken 9

Zondag 22 augustus – 14.00 uur
ds Dorrepaal
Lezingen – Johannes 1: 1-13 en 3: 14-22

Bouwen begint met bidden
Zondag 22 augustus – 9.30 uur
Br Fokko Koning
Schriftlezing – Nehemia 1

Het voorbeeld van de tien meisjes
Zondag 15 augustus – 14.00 uur
drs A. ten Napel, Joure
Lezingen – Mattheus 25: 1-13 

De blik op Jezus
Zondag 15 augustus – 9.30 uur
br. Piet Staat
Schriftlezing – Hebreeën 12: 1-13

Abrahams roeping
Zondag 8 augustus – 14.00 uur
Zr Ineke Baron, gevangenenpastor
Lezingen – Jozua 21:2-3a; Genesis 12: 1-5

“Jezus volgen?!”
Zondag 8 augustus – 9.30 uur
ds. Gera den Dikken, Drachten
Schriftlezing – Johannes 1:29, 40-42; Matteüs 4:18-25; Lucas 14: 25-27; Johannes 6:67-69; Matteüs 11:25-29

Leven in overwinning
De pijn van porno
Zondag 1 augustus – 14.00 uur
br. Dick de Koning, zendingswerker Bangkok
Lezingen – 1 Korintiërs 7:1-7

Klaar voor de start……?
Zondag 1 augustus – 9.30 uur
net-even-anders br. Arie Piet
Schriftlezing – Hebreeën 12:1-3; 2 Timotheüs 4: 6-8

Mijn grond is goed
Zondag 25 juli – 14.00 uur
Doopdienst Berend Ueneken
ds. Huib Boersma
Lezingen – Matheus13: 1-9

Heb Jezus altijd in je gedachten
Zondag 25 juli – 9.30 uur
dhr. B. Smedes, Surhuisterveen
Schriftlezing – 2 Timotheus 2: 8-13
Lucas 12: 6-9

Ga mee naar Efeze
Zondag 11 juli – 14.00 uur
br. Martijn van Breden
Lezingen – Handelingen 19: 1-20

De meest troostvolle Naam….
Zondag 11 juli – 9.30 uur
br Andries Otter
Schriftlezing – Johannes 10: 11-16

Waar is jouw kerk?
Zondag 11 juli – 14.00 uur
br. Wopke van der Ploeg
Lezingen: Handelingen 2: 1-4

De diamant in jou
Zondag 11 juli – 9.30 uur
br Willem Schaaij
Schriftlezing – Genesis 19:23-29

Doge jo wol?
Zondag 4 juli – 14.00 uur
Ds. P.W. Hulshof, Jubbega
Lezingen: Job 16

Thuiskomen
Zondag 4 juli – 9.30 uur
Net-even-anders-dienst
Br. Arjen van der Vaart
Lezingen: Lucas 15: 11 t/m 20

Alles wat adem heeft.
Afscheidsdienst

Zondag 27 juni – 11.00 uur
Ds. Ineke van den Beukel
Lezingen: Jesaja 55: 1-13; Mattheus 5:13-16

Wat bezielt jou?
Zondag 20 juni – 14.00 uur
Ds. Piet Hulshof, Jubbega
Lezingen: Efeziërs 5: 15:20 en 37: 1-10

Ik wil jou van harte dienen
Vluchtelingenzondag

Zondag 20 juni – 9.30 uur
Dhr. F. Folkerts, Assen

Lezingen: Jeremia 38: 1-13 en 39: 15-18

Uitnodiging voor Gods diner
Zondag 13 juni – 14.00 uur
ds. Tiemen Dijkema
Lezingen: Psalm 23; Openbaring 19: 5-9

Gods gave gaven
Zondag 6 juni – 14.00 uur
J.H. Soepenberg, Assen
Lezingen: 1 Petrus 4:7-11

Inzegening Kor van der Meer, Kerkelijk Medewerker.

Samen op avontuur
Zondag 6 juni – 9.30 uur
Jeugdteam
Lezingen: Lucas 10: 1-7

aansluitend kennismaking met Arjen van der Vaart

‘Een toekomst vol van hoop’.
Zondag 30 mei – 19.00 uur
br. Arie Piet
Lezingen: 1e Jeremia 29: 11-14 I 2e Openbaringen 21: 1-7

Houdt het vuur brandend!
Zondag 30 mei – 9.30 uur
ds. Ineke van de Beukel
Afscheid en bevestiging ambtsdragers
Lezingen: 1e Ex.3:1-6 I 2e 2 Tim.1:1-10

Pinksteren – Geest van hierboven
Zondag 23 mei – 14.00 uur
ds. P.K. van de Kam
Schriftlezing: Handelingen 2: 1-13; 2: 29-36 & Mattheus 3: 11c

Pinksteren – Leven in Gods werkelijkheid
Zondag 23 mei – 9.30 uur
ds. R. Telgenhof, Assen
Schriftlezing: Mattheus 3, 13 – 17

Vertrouwen
Zondag 16 mei – 14.00 uur
ds. P. Hulshof, Jubbega
Schriftlezing: Handelingen 1: 4-14

Niet alleen!
Zondag 16 mei – 9.30 uur
ds. C.J. van den Beukel
Schriftlezing: Ex.19:1-11; Johannes 17:14-26
Doopdienst van Nora

Wat staan jullie naar de hemel te kijken ?
Donderdag 13 mei – 14.00 uur
br. Arie Piet
Schriftlezing: Handelingen 1: 1-11 BGT; Johannes 14: 1-7 BGT;
1  Thessalonicenzen 4: 13-18 NBV

Christus’ Geest zet angst overboord
Zondag 9 mei – 14.00 uur
Prof. Kees Haak
Schriftlezing: Hebreeën 2:14-18; 1Johannes 4:7-21

Download de handout van de preek

Liefde
Zondag 9 mei – 9.30 uur
ds. J.H. Verwaal, Bakkeveen
Schriftlezing: Lev. 19 : 9-18 ; 1 Kor. 13 : 1-7

In de spiegel kijken
Zondag 2 mei – 14.00 uur
Ds. W. Baas, Appelscha
Jacobus 2: 19-27 en 1 Samuël 17: 1-8

Het is de Heer!
Zondag 2 mei – 9.30 uur
Voorganger Arjen van der Vaart
Schriftlezing Johannes 21: 1 t/m 11 en 24: 28-35

Interkerkelijke diesnt met EGRH, PKN en GKv.
Zondag 25 april – 9.30 uur
ds. Frans van Herwijnen
Schriftlezing Numeri 8; Johannes 3