Zondag 24 maart 2019

Jezus komt om je te zoeken én te vinden!
09.30 uur br. ds. R.A. Telgenhof
Schriftlezing Genesis 3: 1-7, Jeremia 17: 5-10, Lucas 19: 1-10
Powerpointpresentatie

De moeilijkste vraag is die naar het ‘waarom’?
14.00 uur ds. J.E. Kramer
Schriftlezing Psalm 22:1-22 Powerpointpresentatie

Kerkdienst Live beluisteren

Terugluisteren van voorgaande erediensten

2019-03-17 – 14.00 uur

Waar wordt je gelukkig van
14.00 uur ds Th.J. Havinga
Schriftlezing Psalm 131

2019-03-17 – 09.30 uur

In de ArenA
09.30 uur br. I. van Apeldoorn
Schriftlezing Daniël 6

2019-03-13 – 19.30 uur

Wie zorgt …
19.30 uur br. Jan Kuiper
Schriftlezing 1 Kon 18: 20-39
tekst Fil 4: 6,7

2019-03-10 – 14.00 uur

Vechten met God
14.00 uur ds Th.J. Havinga
Schriftlezing Psalm 131

2019-03-10 – 09.30 uur

Naar jezelf kijken
Viering Heilig Avondmaal (tafels)
09.30 uur ds Schipper
Schriftlezing Lucas 18: 9-14

2019-03-03 – 14.00 uur

Een priesterschap?
Kom – luister – eet – doe!
14.00 uur Jan uit de Bosch
Schriftlezing Excodus 19: 1 – 13

2019-03-03 – 09.30 uur

Overeind blijven als het stormt
09.30 uur ds Schipper
Schriftlezing Mattheus 5:1-16; 6: 19-25; 7:24-29

2019-02-24 – 14.00 uur

Geduld met God
14.00 uur ds. G. Meijer
Schriftlezing 2 Petrus 3:1-9

2019-02-24 – 09.30 uur

Leven in de woestijn
09.30 uur br. I. van Apeldoorn
Schriftlezing Exodus 16 : 1 – 12

2019-02-17 – 09.30 uur

Vluchten kan niet meer!
09.30 uur br W. Schaaij
Schriftlezing Daniël 5

2019-02-10 – 14.00 uur

Lam van God – Agnus Dei
14.00 uur ds G.O. Sander
Schriftlezing Jesaja 40, 1 – 11;
Johannes 1, 19 – 34

2019-02-10 – 09.30 uur

Geef je gewonnen!
09.30 uur ds. R. Prins
Schriftlezing Marcus 5, 1-20

Licht voor een verduisterd gebied
14.00 uur br. F.H. Folkerts
Schriftlezing 2 Koningen 15 : 27 – 29
Jesaja 8:23 – 9:6

2019-02-03 – 14.00 uur

Licht voor een verduisterd gebied
14.00 uur br. F.H. Folkerts
Schriftlezing 2 Koningen 15 : 27 – 29
Jesaja 8:23 – 9:6

2019-02-03 – 09.30 uur

Kinderen van God
Doopdienst Tess Noalin
09.30 uur ds. Johan Plug
Schriftlezing Handelingen 16: 11-15:11-15

2019-01-27 – 19.00 uur

Niemand is als jij
19.00 uur Interkerkelijke lofprijs- en aanbiddingsdienst
Met Gospelgroep Sinjael uit Donkerbroek

2019-01-27 – 14.00 uur

Alles lijkt gebroken
14.00 uur br. Wopke van der Ploeg
Schriftlezing Johannes 4

2019-01-27 – 09.30 uur

God is vaag…
09.30 uur ds. J.E. Kramer
Schriftlezing Johannes 1: 18

2019-01-20 – 14.00 uur

Volmaakt worden
14.00 uur br. Jan Kuiper
Schriftlezing Matteüs 5: 17-48, Colossenzen 2: 6-15

2019-01-20 – 09.30 uur

Zonder God geen mens
09.30 uur br. Izaak van Apeldoorn
Schriftlezing Daniël 4

2019-01-13 – 14.00 uur

De Heilige Geest in mij?!
14.00 uur ds. Jt. Janssen (Zuidhorn)
Schriftlezing Romeinen 8: 1-17

2019-01-13 – 09.30 uur

Kleur bekennen
Heilig Avondmaal 
09.30 uur ds. JanHenk Soepenberg
Schriftlezing Jesaja 1: 2-20
Tekst Jesaja 1: 18

2019-01-06 – 14.00 uur

Wijzen
14.00 uur ds. Gert Meijer
Schriftlezing Matteüs 2:1-11

2019-01-06 – 9.30 uur

De bucketlist van Simeon
09.30 uur ds. Bart Dubbink
Schriftlezing Lucas 2:22-40

2019-01-01 – 10.30 uur

Aan het licht komen
Nieuwjaarsdienst 10.30 uur
ds. Ineke van den Beukel
Schriftlezing Lucas 2:22-35

2018-12-31 – 19.30 uur

Lees de krant samen
met psalm 2
Oudjaarsavond 19.30 uur
br. Izaak van Apeldoorn
Schriftlezing Psalm 2

2018-12-30 – 14.00 uur

Rust in onrust !
14.00 uur br. Fokko Koning
Schriftlezing Job 14
Tekst Job 14: 1 en Matteüs 11: 28

2018-12-30 – 09.30 uur

De zonen van Jozef
09.30 uur ds. Geert Bruinsma
Schriftlezing 47 : 28 – 48 : 22
Tekst Genesis 48 : 20

2018-12-25 – 11.00 uur

…ik breng jullie goed nieuws
ds Edgar Kramer
Schriftlezing Lucas 2: 1-20
Tekst Lucas 2: 10